Yjeve të famshme u pëlqen shumë të luajnë me gërshetat dhe sidomos këtë vjeshtë kemi parë shumë prej tyre.

Ka qenë Cara Delevingne e para që bëri trend gërshetat anësore por nuk është e vetmja që i pëlqen ky model flokësh. Shihni në fotogaleri modelet e shumta të njerëzve të famshëm dhe krijoni modelin tuaj.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel