Nuk mjaftohesh kurrë me kostumet e plazhit duke kërkuar modele e modele pa fund. Por ndoshta është momenti t’i bëni një freskim garderobës tuaj verore.

Mes shumë modeleve dhe shumë ngjyrave, ajo që nuk duhet të hiqni kurrë dorë është ajo e kostumeve me një krahë, one shoulder.

Qoftë të plota apo me dy pjesë në versioni minimal, të pasuruara me detaje femërore ka nga një për çdo stil. Shihni galerinë!

FOTO GALERI
1/16

Top Channel