Rusi, mister vdekja e 26-vjeçarit

16/01/2018 18:40

Një rus i famshëm për ngjitjet e tij të rrezikshme në godina të mëdha është gjetur i vdekur i ngrirë teksa ishte i varur në tarracën e një konvikti.

Vdekja e 26-vjeçarit Yevgeny Tikhonov është e rrethuar nga misteri, ku nuk përjashtohet edhe vetëvrasja.

Trupi i pajetë i Tikhonov u gjet teksa këmbët i vareshin nga ndërtesa, ndërsa koka dhe trupi ishin të mbuluara nga bora.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel