Ju prezantojmë me këlyshin e qenit më të madh në Britani.

Fluffy është vetëm 10 muajsh, por peshon 44 kg dhe është 1.6 metra i gjatë. Ka shumë mundësi që kur të rritet të bëhet sa një tigër i vogël, me një peshë 60-80 kg.

Personat që po kujdesen aktualisht për këtë këlysh gjigant u kanë bërë thirrje njerëzve me “shumë hapësirë në zemër dhe në shtëpi” që ta adoptojnë këtë qen.

FOTO GALERI
2/3

Top Channel