Të brendshmet më seksi që keni parë

05/08/2016 00:00

Do t’i vishnit këto të brendshme për të dashurin tuaj?! ASOS mendon që po, pasi nxori në shitje të brendshmet fjongo më seksi që mund të keni parë ndonjëherë.

Këto të brendshme janë dizenjuar nga “Bluebella”. Pjesët intimet mbulohen vetëm nga një shirit i cili bashkohet në pjesën e sipërme për të formuar një fjongo.

Aktualisht këto të brendshme vijnë me tre ngjyra, të bardhë, të kuqe dhe të zezë. Çmimi i tyre është 35 paund, ndërsa shitjet kanë filluar në Britani, Amerikë dhe Australi.

FOTO GALERI
2/6

Top Channel