Modelja japoneze, Risa Hirako është kthyer në një sensacion në rrjetet sociale për shkak të fotove të saj provokuese me bikini dhe lëkurën e saj të freskët.

Risa, e cila ka mbi 94 mijë ndjekës në Instagram poston shpesh foto të ndryshme, por fare pak prej ndjekësve të saj e ka idenë se sa vjeçe mund të jetë realisht ajo.

Ajo është 45 vjeçe dhe ka lindur më 14 shkurt 1971 në Tokio të Japonisë dhe në faqen e saj në Wikipidia përshkruhet se është një modele e cila ka marrë pjesë në shumë prezantime Fashion dhe shfaqet në video të ndryshme muzikore.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel