Vajza e Obamës kërcen “twerk”

02/08/2016 00:00

Nuk është e lehtë të jesh fëmija i një personaliteti të rëndësishëm aq më tepër kur babai yt është Presidenti i SHBA-ve, Barack Obama.

E parë thuajse gjatë gjithë adoleshencës së saj e veshur serioze dhe me një sjellje që karakterizon pozicionin e saj, Malia, vajza e madhe e presidentin Obama është kapur teksa ka dal pak nga sjellja zyrtare për t’u argëtuar me miqtë e saj.

Ajo është filmuar teksa bënte twerking me shoqet e saj në një festival muzikor. Malia ka qenë në “Lollapalooza” në Çikago, por sigurisht që nuk ka mundur t’ju shpëtojë vëmendjes së të gjithëve me kërcimin e saj.

Top Channel