Kapen duke bërë seks në publik, turistët i kërkojnë falje tajlandezëve

27/07/2016 00:00

U kapën para pak ditës në një rrugë në Tajlandë duke kryer marrëdhënie seksuale në publik dhe tashmë duket se çifti, djali irlandez dhe vajza amerikane, janë penduar për kryerjen e marrëdhënies seksuale në publik dhe kanë kërkuar falje.

Dy të rinjtë u kapën në flagrancë pranë një rruge në ishullin Phi Phi dhe tashmë autoritet tajlandeze i kanë dënuar me nga 60 dollarë secili.

Banorët vendas ishin ata që e kapën çiftin në flagrancë dhe e shprehën menjëherë zemërimin e tyre duke i kërkuar llogari për veprimin e turpshëm.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel