28-vjeçarja fiton betejën me aknet, ja se si

13/07/2016 00:00

Gjithsecili prej nesh vuan nga shfaqja e akneve rastësore, por një 28-vjeçare ka vuajtur për 10 vite prej tyre dhe dëshpërimisht nuk ia kishte dalë që të kurohej.

Por së fundmi ajo vendosi të kalonte tek kurat e rënda siç është Roaccutane.

Por në vend që të priste, 28-vjeçarja, e cila ka edhe një blog të sajin në Youtube, vendosi të filmonte veten hap pas hapi deri në përfundimin e kurës dhe konkluzioni në fund të kurës të lë vërtetë pa fjalë.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel