Bebja “boksier”, stërvitet si Rocky Balboa (Video)

09/07/2016 00:00

Pamjet e një fëmije që sa ka filluar të ecë teksa “stërvitet” në të njëjtën mënyrë si Silvester Stalone në filmin Rocky II është kthyer brenda pak orëve në një videot më të ndjekura.

E ndërsa Stalone stërvitet me trungje, goditje në thes dhe ngritje peshash, fëmija i vogël përsërit lëvizjet.

Video e cila është shpërndarë në faqen e Facebook të boksierit profesionist gjerman Denis Liebau dhe është parë mbi 8.6 milionë herë dhe ka marrë mbi 45.000 like.

Top Channel