Si ju duket kjo 52-vjeçare? (Foto)

07/07/2016 00:00

Mamaja e dy fëmijëve, tashmë të rritur, ka harxhuar mijëra euro për t’u dukur sërish e re dhe jo vetëm kaq, por ajo ka një trup akoma edhe më të mirë se sa kur ishte e re.

Anglezja Bee Cameron nga Liverpool i  është nënshtruar një sërë operacioneve plastike për t’u ndjerë sërish e dëshirueshme, duke mos marrë parasysh kostot ekonomike.

Ajo i është nënshtruar 3 operacioneve në gjoks për të arritur formën dhe madhësinë e dëshiruar të tyre. Edhe pse ajo duket se ja ka arritur qëllimit të saj, mesogruaja që mban të njëjtin mbiemër me kryeministrin anglez premton se nuk do të ndalet këtu.

Shikoni foto e më poshtme si ka qenë dhe si është bërë, e gjitha të bën të mendosh se “plastika është fantastike”.

FOTO GALERI
1/18

Top Channel