Sherr i egër mes 4 femrash të dehura (Video)

06/07/2016 00:00

Me taka të larta, të veshura për rast dhe të dehura, 4 femra në Kazakistan nisën një sherr të egër mes tyre që edhe një grup i madh meshkujsh nuk qenë në gjendje ta ndalonin.

Edhe pse e kanë të vështirë të qëndrojnë në këmbë nga pija, ato tërheqin prej flokësh njëra-tjetrën dhe shkëmbejnë grushta.

Nuk dihet se pse nisi ky sherr, por videoja e regjistruar me celular ka bërë xhiron e botës.

Top Channel