“Armë” e papritur në një sherr femrash (Video)

23/06/2016 00:00

Një video e çuditshme ka kapur momentin kur një femër përdori gjoksin e saj si armë gjatë një sherri në rrugë me një femër tjetër. Videoja e xhiruar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës tregon dy të reja që rrokullisen në tokë të kapura me njëra-tjetrën për flokësh.

Në një moment, vajzës me ngjyrë i hiqet bluza dhe detyrohet të vazhdojë sherrin vetëm me reçipeta. Kjo nuk e ndaloi atë që të vinte përfund kundërshtaren e saj dhe duke i vënë gjoksin e bëshëm në fytyrë, i bërtet: “Dorëzohesh? Do të ngrihesh prapë? Të pëlqejnë këto të miat?”

Nuk dihet se ku saktësisht është xhiruar videoja dhe arsyeja e sherrit të adoleshenteve.

Top Channel