Jeta e pasanikëve të rinj të Londrës

23/05/2016 00:00

Një llogari në Instagram tregon majën e ajsbergut të jetës së të rinjve më të pasur të Londrës, nga avionët privatë, te banjot me shampanjë, apo edhe Rolls Royce si dhuratë për kalimin e testit të patentës.

Llogaria në Instagram “Rich Kids London” është hapur nga një 24 vjeçar, i cili ka vendosur të shpërndajë fotot e miqve të tij.

Pasanikët e rinj shpërndajnë fotot e tyre përmes Instagram-it apo Snapchat-i dhe 24-vjeçari i përzgjedh dhe i shpërndan më pas në llogarinë e tij me 118 mijë ndjekës.

FOTO GALERI
1/22

Top Channel