Robert Downey Jr.: Me këtë aktore mund të fle kur të dua

06/05/2016 00:00

Robert Downey Jr. është i martuar prej vitit 2005 por në një intervistë të dhënë së fundmi, aktori 51-vjeçar është shprehur se ai e ka marrë lejen nga bashkëshortja e tij, për të fjetur me aktoren më të cilën luan në të njëjtin film, Gwyneth Paltrow.

“Për shkak se janë mikesha shumë të mira, unë kam lejë nga bashkëshortja ime për të fjetur me Paltrow”, ka thënë duke qeshur Robert. “Po mendoj ta marrë të luajmë bashkë në filmat e mi, kështu që mund ta realizoj këtë gjë në ekran”.

Aktori ka përfunduar këtë intervistë interesante, duke u shprehur se kjo është thjesht një shaka dhe se ai është shumë i lumtur në martesën e tij.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel