Reagimi i një 3-vjeçare kur hap pakon dhe gjen dhuratën e saj mjaft të dëshiruar është mjaft mbreslënës.

Vogëlushja Ruby Ryan, 3 vjeçe, është filmuar nga i ati i saj, Chen, teksa hap dhuratat dhe gjen brenda kukullat e Elsës dhe Anna, personazhet mjaft të dashur të “Frozen”.

Ajo nuk e fsheh dot gëzimin teksa bërtetë nga lumturia, saktësisht një fëmijë në Krishtlindje.

I ati i saj, Chen postoi videon në Facebook ku shkruante: “Kur Babagjyshi i bie pikës”. E ema e vajzës thotë se vogëlushja kishte gjithë vitin që kërkonte një kukull të tillë.

Top Channel