Fotografitë e vitit, 365 ditë në objektiv

26/12/2015 00:00

Jemi në ditët e fundit të 2015-s, një vit i mbushur me ngjarje të shumta që kanë ndikuan drejtpërdrejtë në një pjesë të madhe të botës, ndërsa të tjera do të mbeten në histori.

Nga fluksi i madh i refugjatëve të ardhur gjatë këtij viti në Europë kryesisht nga Iraku dhe Siria, sulmet terroriste në Paris, përmbytjet e mëdha në Indi, ndotja e madhe në Kinë e deri te simboli i dashurisë në Paris, janë disa nga objektivat e fotove të këtij viti që po lëmë pas.

FOTO GALERI
1/15

Top Channel