Hotelet më të cuditshëm në botë

27/09/2010 09:00

Një krevat, komodinë dhe një llampë mbi të. Ky është mobilimi i një hoteli klasik, por për të dalë nga kjo rutinë dhe për të kaluar limitet duke dhënë ndjesi të ciditshme, sipërmarrës të ndryshëm në mbarë botën kanë ndërtuar hotele të cuditshme.

Mesa duket ata ia kanë dalë të tërheqin vëmendjen e vizitorëve nga mbarë bota. Në galerinë e fotove mund të shihni disa prej tyre.  

FOTO GALERI
1/11
Propeller Island Hotel, Berlin

Top Channel