Pitt e Jolie pranë martesës?

24/06/2010 10:00

Brad Pitt e Angelina Jolie duket se janë pranë martesës.

Edhe pse ka patur shumë zëra për ndarje të ciftit, për tradhëti, probleme të shumta, një prej cifteve më të famshme të Hollyeood do të bëjnë dasmë në Itali, vend në të cilin kanë vendosur të jetojnë për disa muaj.

Lajmi mbërrin nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës nga disa media online si Gossipmag, Gossipfacil e Spettegola. Për vendin e dasmës duket se vëmendja është përqendruar te kështjella e Odescalchi-t të Bracciano, aty ku janë martuar në vitin 1998 Eros Ramazzotti e Michelle Hunziker dhe në vitin 2006 Tom Cruise e Katie Holmes.

Top Channel