Indonezi, stervitje spektakolare e njesive speciale

13/03/2010 14:10

Forcat speciale te ushtrise dhe policise ne Indonezi kane bere sot nje stervitje spektakolare ne det, toke dhe ajer.

Njesite ushtarake kane simuluar nderhyrje nga deti, clirim pengjesh ne ndertesa dhe reagime nga ajri permes helikoptereve.

Stervitja e u zhvillua ne qytetin e Xhakartes, ne prag te vizites qe do te zhvilloje presidenti i Shteteve te Bashkuara, Barack Obama.

Top Channel