Canalis adopton nje Chihuahua

09/12/2009 10:35

Elisabetta Canalis, e dashura e George Clooney ka adoptuar nje qen te races Chihuahua, te cilin do ta marre me vete ne shtepi per festat e fundvitit.

Eli ka edhe nje tjeter qen te races Doberman me emrin Piero, por tani do te kujdeset edhe per Chihuahua-n e vogel.

Drejtuesit e agjencise se qenve pa shtepi jane te gezuar kur shohin se si njerez te famshem adoptojne miqte me kater kembe dhe u japin atyre ngrohtesi e kujdes.

Edhe celebritete te tjera si Mickey Rourke apo Jack Black, kane adoptuar qen dhe mace dhe kujdesen e shetisin bashke me ta.

Top Channel