Lady Briatore, sa e bukur shtatzene!

03/12/2009 12:50

Shtatzania e Elisabetta Gregoraci-t vijon shume mire dhe gruaja e Flavio Briatore duket mese ne forme.

Edhe pse ne muajin e peste, Eli ruan forma shume te mira trupore, ndersa barku i rrumbullakosur e ka bere edhe me te bukur.

Lady Briatore ka kembe shume te bukura dhe fibroze, ndaj nuk heziton te mbaje minifunde duke u dukur me seksi se me pare.

Bashke me te shoqin, Flavio, Eli eshte fotografuar gjate nje mbremje londineze, plot shkelqim, e nxire ne lekure nga dielli, me sandale super elegante, nje fustan te ngushte dhe te shkurter, shoqeruar me nje pelice te bardhe.

FOTO GALERI
1/1

Top Channel