Kunis, jo vetem e fejuara e Culkin

02/12/2009 11:10

Mila Kunis nuk do te njihet vetem sepse eshte martuar me protagonistin e “I vetem ne shtepi”, Macaulay Culkin.

Bukuroshja brune ka nisur karrieren e vet si aktore dhe duket se po ia del mbane. Ne vitin 2010 pritet te shfaqet ne kinema filmi “Black Swan” ku ajo luan perkrah dyshes se famshme Natalie Portman-Winona Ryder.

“Filmi eshte ambientuar ne boten e baletit. Natalie eshte rivlja e personazhit tim por ne te njejten kohe eshte edhe e terhequr nga une. Si ishte puthja me te? Eshte femra qe te gjithe do ta deshironin. Eshte parajse e vertete”, pohon Kunis ne nje interviste per revisten “Blackbook”.

Top Channel