George bashke me Elisabetta-n dhe nenen Nina

01/12/2009 11:35

Ndoshta George Clooney dhe Elisabetta Canalis jane ne krize. Per showgirl italian mediat flasin per nje flirt mes saj dhe aktorit brazilian Thyago Alves.

Megjithate pas dy ditesh pushimi ne Meksike, cifti i vitit eshte prezantuar para fotografeve bashke me nenen e George.

Ne premieren e filmit “Up In The Air”, cifti Clooney-Canals ka pozuar bashke me mamane Nina, e cila eshte shfaqur shume e lumtur.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel