" /> ">

Pennetta: Mes tenisteve, shume homoseksuale

29/09/2009 11:25

“Me Carlos Moya beja seks te lire”. Ky eshte rrefimi i Flavia Pennetta-s, tenistes italiane , aktualisht e 10-ta ne klasifikimin boteror.

Mes shakase dhe seriozitetit, Penneta ka folur per historine e dashurise me kolegun Carlos, me te cilin ka ndare dhomen gjate turneve te ndryshem.

Tani Penneta eshte single, pasi ai (Carlos) eshte i dashuruar me nje tjeter.

Tenistja italiane percakton Tommy Haas si tenistin me te bukur, por ajo do te “gjuante” Marat Safin, duke lene pas Federer, Nadal, Del Potro, Jannick Noah dhe …Maria Sharapoven.

Teniste gay

Penneta pranon qe ne turne ka shume teniste homoseksuale, por nuk ka tentuar kurre t’i afrohet ndonje kolegeje.

Tenistja nuk heziton t’i pergjigjet asnje pyetje. Ajo mendon se ne tenis ka lojtare qe te marrin stimulues, madje shume prej tyre e marrin kokainen per argetim.

Ne fund Penneta zgjedh edhe me bukuroshen e turneve, tashme nje ish-…Ana Kournikoven.

Top Channel