Papa, te shtunen kontrolli i pare ortopedik

23/07/2009 13:55

Radiografi neser dhe vizite ortopedike te shtunen per Papa Benediktin XVI.

Lajmin e ka bere te ditur zedhenesi i Atit te Shenjte, duke folur per kycin qe Papa demtoi gjashte dite me pare.

“Ka nevoje per kohe dhe duhet durim”, u eshte pergjigjur Ati i Shenjte atyre qe e pyesnin per krahun.
 

Top Channel