Dështon tenderi për TEC e Vlorës/ Do jepej me koncesion për t’u vënë në punë me gaz të lëngshëm
17/02/2020 16:40
Ekspertët gjermanë kontrollojnë sa të sigurta janë patentat shqiptare
17/02/2020 11:12
Shqipëria, gjyqe për 1.3 mld euro/ Është paditur në gjyqe ndërkombëtare të arbitrazhit
15/02/2020 15:00
Shqiptarët lindin më pak/ Lindjet dhe vdekjet në një vit po shkojnë drejt barazimit
13/02/2020 15:06
Rruga Milot-Balldren, KLSH zbulon shkeljet e Ahmetajt
13/02/2020 11:51
Orikum-Dukat, abuzimi 62 mln euro/ Shehaj: Duhet të kushtonte vetëm 8 mln euro, jo 70 mln
12/02/2020 15:24
Shqipëria duhet të shtojë investimet/ Këshilla e S & P për kujdes me kërcënimin e ekonomisë
08/02/2020 12:25
Depozitat bankare në Shqipëri u rritën me 38 miliardë lekë
08/02/2020 11:31
Pasojat e tërmetit në ekonomi, Sejko: Nuk u dëmtua trendi i zhvillimit
05/02/2020 16:25
Tërmeti, 985 milionë euro dëme/ Del bilanci përfundimtar i dëmeve të tërmetit
05/02/2020 15:14
Ekskluzive/ “Aeroporti të përgjysmojë tarifat”/ Zbulohet raporti për financat e koncesionarit të Rinasit
04/02/2020 15:01
Pagesat elektronike, ligj për rritjen e transaksioneve
04/02/2020 14:43
Emigrantëve i’u zhvaten 55 milionë euro/ Union Net merr pjesën më të madhe të dërgesave
03/02/2020 15:08
Skandali i Union Net/ Detyron emigrantët të paguajnë tre herë më shumë
01/02/2020 15:04
Shpallen 18 zonat e rindërtimit/ 9 në Tiranë dhe 9 në Durrës, Laç, Shijak, Krujë dhe Kavajë
31/01/2020 15:35
Ekonomia kërcënohet nga plakja/ FMN parashikon ndikimet në ekonominë shqiptare
30/01/2020 16:37
Kallëzim për “Kardhiq-Delvinë”/ Paditet penalisht për tenderin Sonila Qato, ish-shefe e ARRSH
29/01/2020 19:05
1.59 miliardë lekë për projektin e Lumit Lana
29/01/2020 17:42
Kampusi i ri universitar/ Qeveria cakton procedurën. Do e realizojë bashkia e Tiranës
29/01/2020 16:47
Sigurimi i pronës/ Rritet pas tërmetit të 26 nëntorit
29/01/2020 10:39
Përse rrinë shqiptarët në internet? Shumica e 68.6 % e përdorin për informacion mbi mallra e shërbime
28/01/2020 12:18