Skandali me pronat në Lushnje/ Ryshfete për të regjistruar pronën në hipotekë
19/11/2019 15:35
Fiks Fare/ “Luftë” për shtëpinë dhe truallin e Vaçe Zelës në Lushnje. Ish-drejtori i Hipotekës pranon ryshfetin 1 mln lekë
18/11/2019 20:40
Masat për ndeshjen Shqipëri-Francë/ Sekuestrohet një çantë me fishekzjarre dhe kapsolla
17/11/2019 15:07
Tiranë/ Përplaset për vdekje këmbësorja 35-vjeçare në Bulevardin Blu
16/11/2019 18:00
Sonte, “Gjurmë Shqiptare”/ Në Shqipëri ka ndodhur një pushtim i heshtur
16/11/2019 16:36
Fiks Fare/ Largojnë kryetarin e fshatit me votim të fshehtë, emërojnë emigrantin në Greqi
15/11/2019 20:40
Aksident i rëndë në Mirditë, humb jetën këmbësori
15/11/2019 19:06
Fier/ Gjendet e varur në kasollen e bagëtive 57-vjeçarja
13/11/2019 19:15
Gjendet e vdekur regjisorja shqiptare, detajet e para
13/11/2019 12:14
Fiks Fare/ “Përgjaken” rrugët nga aksidentet, BE: Faji i rrugëve, ndërhyni!
12/11/2019 20:40
Helmoi vjehrrën, 32 vite burg për Marjana Çmetën
12/11/2019 12:16
FOTOT/ Prishen ndërtimet e kompensuara te Astiri, përfundon bllokimi 2 vjeçar i Unazës
12/11/2019 08:13
Foto/ Te Astiri, gaz lotsjellës dhe arrestime të banorëve protestues. Fadromat nisin punën
12/11/2019 07:36
Fiks Fare/ Mësuesit përcaktojnë librarinë ku nxënësit duhet të blejnë mjetet mësimore
07/11/2019 20:40
Skandali në Fiks Fare/ Fëmijë, emigrantë, të vdekur dhe të burgosur firmosin pro ndërtimit të HEC-it!
06/11/2019 20:40
Gabimet e Aluiznit Sarandë lënë pa pronë qytetarin, e gëzon tjetri
05/11/2019 20:40
Skandali në Fiks Fare/ Me 20 euro nën dorë, kalon pikën kufitare drejt vendeve të BE-së
04/11/2019 20:40
I dyshuar për atentatin ndaj prokurorit, një 40 vjeçar nga Kruja
04/11/2019 17:58
Makina përplas fugonin, plagosen pasagjerët
03/11/2019 19:01
Video/ Makina përplaset me bordurën në autostradën Tiranë-Durrës, ka të plagosur
03/11/2019 18:38
Hetimet për atentatin e prokurorit/ Pritet të merret në pyetje “Rrumi i Sukthit”
03/11/2019 16:12