Vrasja e 23 vjeçarit në Elbasan, policia identifikon viktimën
29/07/2020 23:39
Covid-19 na ndaloi përqafimet/ Zakonet e reja, por ende vijon sjellja e vjetër, “e rrezikshme”
29/07/2020 15:20
Gjirokastër, ndërhyrjet në muze/ Qyteti ka një rrjet të degraduar muzeumesh, pa standardet minimale
29/07/2020 12:27
Tregtarët e autostradës/ Shesin buzë rrugës Tiranë-Elbasan për të siguruar të ardhurat
29/07/2020 12:18
Lumi po i merr tokat/ Protestojnë fermerët në Shkodër, kërkojnë ndërtimin e argjinaturave
28/07/2020 15:33
Aksident në Tiranë, makina përfundon me goma përpjetë
27/07/2020 23:39
“Alexa” edhe në shqip/ Programi kompjuterik do të njohë të gjithë dialektet e gjuhës
27/07/2020 19:59
Kërcënimi nga “Jonathan Galindo”/ Ekspertët: Çfarë duhet të bëjnë fëmijët dhe prindërit
27/07/2020 19:54
Australianët nisen për udhëtim/ Marrin përgjigjet e tamponit dhe mbyllin aventurën 6 mujore në Shqipëri
27/07/2020 19:36
Fruti i pasionit/ Nuk importohet nga Amerika Latine, por prodhohet për herë të parë në Shqipëri
25/07/2020 19:59
Flenë ditën, rrinë zgjuar natën/ Problemet e gjumit te adoleshentët. Psikologët: Është kalimtare
25/07/2020 19:51
Orë mësimore për abuzimin/ Manual për mësuesit dhe adoleshentët për të parandaluar çdo situatë
25/07/2020 19:45
Moratoriumi i ri për gjuetinë/ Federata e gjuetarëve është kundër: Do të mbledhim 20 mijë firma
24/07/2020 12:26
Shpërthim me lëndë plasëse në Laprakë, në orët e para të mëngjesit
21/07/2020 08:16
Ndahet nga jeta aktori i njohur, Fuat Boçi
21/07/2020 07:45
Zgjedhje, tërmet, pandemi/ “Open” mbyll sezonin me shumë ngjarje dhe zhvillime të një viti
17/07/2020 15:46
Fasonët: Po falimentojmë/ Industria u godit më rëndë nga pandemia, kërkesa qeverisë për mbështetje
17/07/2020 15:36
Diplomat marrin zgjidhje/ 315 studentë të Ekonomikut u sorollatën prej 1 viti në rektorat
16/07/2020 20:06
Studentja që s’do marrë diplomën! 21-vjeçarja humbi jetën nga Covid-19
16/07/2020 19:40
Ura Vajgurore do të bëhet “Dimal”/ Bashkia do të marrë emrin e qytetit antik
15/07/2020 12:30
Pushime në Porto Nova/ Plazhi me bukuri të egër në Zvërnec
15/07/2020 12:23