“Vrasja” e Valbonës, Përparim Kabo: Ortakllëk! Të mos shkatërrohet natyra
20/09/2018 16:29
“Teatri”, Përparim Kabo në “Top Talk”: Godina mban brenda historinë
20/09/2018 16:01
Oketa në “Top Talk”: Gërdeci nxiti kapjen e gjyqësorit nga politika
19/09/2018 17:41
Oketa në “Top Talk” lë të hapur mundësinë e rikthimit në PD
19/09/2018 16:15
Braktisi politikën, Gazmend Oketa: Nuk përfaqësohet interesi publik, u deformua sistemi
19/09/2018 15:46
Alfred Peza në “Top Talk”: Edhe PS e do vettingun politik, por PD është jo serioze
18/09/2018 16:08
Ministrja Nikolla flet me superlativa për Arsimin, por s’ka një notë
17/09/2018 16:18
Kushtet e këqija në disa shkolla, Nikolla në “Top Talk”: Faji i pushtetit vendor
17/09/2018 16:04
Kreu i AMA-s në “Top Talk”: Procesi vijon, problematika e pazakontë. Nuk dorëhiqem!
14/09/2018 15:48
“Top Talk”, Patozi përjashton revolucionin: Zgjidhjen e kërkoj nga shoqëria
13/09/2018 15:53
Patozi në “Top Talk”: S’kam asnjë lidhje me PD-në e Bashës. Edhe Berisha përgjegjës
13/09/2018 15:50
“Top Talk”, Patozi: Vettingu politik nuk do të bëhet! Basha përdoret nga Rama
13/09/2018 15:45
Tabaku në Top Talk: S’ka bojkot, por Kuvendi është zhvlerësuar
12/09/2018 17:06
Tabaku në “Top Talk”: Vetting në politikë dhe ngritje e SPAK e BKH-së
12/09/2018 15:59
“Top Talk”, Tabaku: Edhe me garë të hapur, kundër prishjes së Teatrit
12/09/2018 15:55
“Top Talk”, Shpëtim Idrizi del nga koalicioni me PS-në, i bashkohet PD-së
11/09/2018 15:49
“Top Talk”, Idrizi: Terr informativ, e pamundur “marrëveshja e partneritetit strategjik”
11/09/2018 15:46
Pakti politik Shqipëri-Greqi, Idrizi në “Top Talk”: Përmbushëm agjendën e grekëve
11/09/2018 15:42
Dekriminalizimi dhe vettingu, Balla: Të gatshëm për bisedime. PD, në Kuvend nga Rregullorja
10/09/2018 15:51
“Top Talk”, Balla për vettingun e politikës: Jo “gjueti shtrigash” nga ata që hapën çadrën
10/09/2018 15:50
“Vettingu i politikës sipas PD”, Balla në “Top Talk”: Përpjekje për të penguar BKH dhe SPAK
10/09/2018 15:50