Kosova ndaj Anglisë, përballja e skuadrave të 21-vjeçarëve
02/09/2019 18:12
Dëmtohet Laporte, për ndeshjen ndaj Shqipërisë zëvendësohet nga Umtiti
01/09/2019 22:46
Kosova përballë Çekisë për Euro 2020/ Trajneri Challandes ‘qan’ mungesat
01/09/2019 22:32
Superliga/ Bylis shokon Skënderbeun, Partizani vuan për një fitore minimale
01/09/2019 21:11
Arsenal-Tottenham ndajnë nga një pikë mes spektaklit
01/09/2019 21:04
Foto/ Ndërhyrje horror, Solomon dëmton rëndë lojtarin e Flamurtarit
01/09/2019 20:28
Kukësi ‘vuan’ në Shkodër/ Barazim në minutat e fundit ndaj Laçit
01/09/2019 18:29
Arsenal-Tottenham/ Njihuni formacionet zyrtare
01/09/2019 17:00
Dhuna e tifozëve shkodran, reagon ekipin i Vllaznisë
01/09/2019 16:39
Në 60 sekonda, Tirana shënon dy herë ndaj Vllaznisë
31/08/2019 20:38
Flamurtari me probleme në Tiranë, Bylisi drejt Korçës, Kukësi pret Laçin
31/08/2019 18:31
Gjermania vetëm një debutues për eleminatoret “Euro 2020”.
31/08/2019 07:29
Oliver Kahn zgjidhet president i Bayern, legjenda e bavarezëve merr drejtimin në 2022
31/08/2019 07:24
River Plate- Boca Juniors/ Klasikja argjentinase duel në ‘Libertadores’
31/08/2019 07:18
Shorti i Europa League/ Çelja më 19 shtator, finalja në maj
30/08/2019 17:14
Franca pa dy yjet në ndeshjen me Shqipërinë. Mungon Mbappe dhe Kante
30/08/2019 08:00
Partizani thyen “mallkimin”/ Skëndebeu mund Laçin 2-1
29/08/2019 02:22
Balotelli te Brescia, Raffaella Fico ‘çmendet’ nga gëzimi
28/08/2019 01:17
Tirana – Teuta në barazim/ Ekipet ndajnë pikët në kryeqytet. Ikin dritat në stadium
28/08/2019 00:40
Foto/ Modelja e njohur “karikon” Juventusin
27/08/2019 01:00
“Ngec” goditja e madhe/ Dëmtohet Martial, dështon Sanchez
27/08/2019 00:29