Rikthehet Europa League; Milani në testin bullgar, Berisha përballë Dortmundit
15/02/2018 11:02
Ibrahimovic kërkon shtëpi në Beverly Hills
15/02/2018 10:24
Futbollisti rus pastron hundët me kartëmonedhë prej 5000 rublash (Video)
15/02/2018 10:10
“Arbitri ndihmoi Realin”
15/02/2018 09:35
Tottenham, gati të rrisë pagën e trajnerit Pochettino
15/02/2018 09:08
“Magjia” e penalltisë së Cristianos: topi ngrihet mistershëm para goditjes (Video)
15/02/2018 08:56
Champions, Ronaldo thyen Parisin e milionave
14/02/2018 22:37
Liverpool shkatërron Porton, “hipotekon” çerekfinalet e Champions
14/02/2018 22:37
Partizani jashtë Kupës, kalon Flamurtari dhe Skënderbeu
14/02/2018 18:53
Ish-trajneri i Partizanit, Iuliano akuzon: Në Shqipëri, të gjithë luajnë baste
14/02/2018 16:22
Kukësi e Laçi, dy gjysmëfinalistët e parë të Kupës së Shqipërisë
14/02/2018 15:55
Disiplina e FSHF-së, dy ndeshje pezullim Shpëtim Duros. Gjoba Skënderbeut e Flamurtarit
14/02/2018 13:38
Neymar, te Reali në vitin 2019 për “Topin e Artë”
14/02/2018 13:07
Dani Alves, 15 vjet kundër Realit
14/02/2018 12:40
Godet arbitrin me shishe, shpëton me një përqafim (Video)
14/02/2018 12:22
Juventusi, mes tabuve e problemeve në Ligën e Kampioneve
14/02/2018 11:50
Inter-Icardi, nisin bisedimet e para për rinovimin e kontratës
14/02/2018 11:49
Kupa e Shqipërisë do të zhvillohet nën kushte të rënda klimatike
14/02/2018 11:36
City prek kualifikimin, Tottenham “shokon” Juventusin
13/02/2018 22:35
Totti: Sot, unë do të vleja 200 milionë euro
13/02/2018 19:16
Kupa e Shqipërisë, të mërkurën mësohen gjysmëfinalistët
13/02/2018 18:24