Lifestyle
Shpulla, shkelma dhe gjak, pas-sherri i Kim dhe Kourtney Kardashian
Luftanija e Venezuelës fundoset pasi përplasi “për presion” majën e kroçerës gjermane
Këlyshët kapin peshkun e tyre të parë, nën syrin kritik të nënës arushë që i mëson
Lifestyle
Inxhinieri i Su-57 shpjegon pse gjuajtësit e fundit rusë janë superiorë ndaj amerikanëve F-22 e F-35
Video e magjishme e parkut në Abruzzo, ku ujqërit “luajnë” në dëborë
Teksa rrini në shtëpi prej bllokadës së epidemisë, ja sa kalori digjni me secilën nga punët shtëpiake
Argjendaria prezanton varësen e koronavirusit që mban larg sëmundjen, por edhe vampirat
Lifestyle
Historia e çifutit të zgjuar që politikat e ndryshme nuk i prishin planin e rrugëtimit
Drerët pushtojnë lindjen e Londrës në rrugët e zbrazura prej koronavirusit
Eugenie Bouchard thyen karantinën për të shkuar në shkretëtirë!
Inteligjenca artificiale përkthen mendimet në tekst me anë të implantit në tru
Lifestyle
Kreshta e bardhë e këlyshëve të gepardit, imitim natyral i nuselalës sypatrembur
I dashuri i princeshës, i vetëshpallur ‘shaman’ kryqëzohet për pretendimet se parashikoi pandeminë
Modelja e famshme: Do doja t’a shkelmoja koronavirusin në…
E izoluar me të dashurin, Dua Lipa reflekton: Koronavirusi ishte një “thirrje zgjimi”!
Lifestyle
Brenda karantinës 24 mln $ të çiftit Beckham (FOTO)
Vetë-izolimi/ Shoferi justifikohet para policëve se po bënte lëvizje “thelbësore” për të blerë marijuanë
Përfaqësuesit e besimeve fetare në Shqipëri: Koronavirusi? Afrohuni më shumë me Zotin
Foto/ Ditëlindje e “çmendur” për Morenën, fillon ditën me valltare pranë shtratit
Lifestyle
Modelja ruse kërkon shoqëri për të kaluar kohën në izolim (Foto)
Covid-19, Rihanna dhe Jay-Z bashkojnë forcat, dhurojnë plot…