Ajo është bërë e famshme nga fotot seksi dhe për jetën e saj në mesin e shoqërisë së lartë italiane.

Monica Gunnella, modelja romane numëron në llogarinë e saj në Instagram më shumë se 90 mijë ndjekës, shumë prej tyre tifozë të Lazios, pasi bukuroshja nga kryeqyteti e ka treguar hapur pasionin për fanellën bardhekaltër.

Selfie-t e Monicas ua kanë marrë mendjen fansave, që nuk reshtin së komplimentuari për format e saj bombastike.

FOTO GALERI
1/15

Top Channel