Pushime On Top
Lei Kraja ‘i zuri vendin’ në “Pushime On Top”, flet për herë të parë Zhaklin Lekatari
“Le ta mbajnë”/ Pas Arbër Hajdarit, edhe Zhaklin Lekatari s’do jetë opinioniste në BBV3?
Beqare prej 10 vitesh, Zhaklin Lekatari gjen më në fund dashurinë
Pushime On Top
“Në çdo lagje të Shkodrës kemi të paktën 5 Luiza”/ Don Phenom sqaron sot deklaratën që bëri xhiron e rrjetit
Të tjera dasma VIP këtë verë! “Pushime On Top” në ceremoninë e Elgitit dhe Kleas, çfarë zbuluan të ftuarit
Capital T rrëfen ekskluzivisht për jetën private në “Pushime On Top”
“Luizi kërkon 30 mijë euro”, menaxheri i VIP-ave zbulon kërkesat e çuditshme të këngëtarëve
Pushime On Top
Pushime On Top/ U përfol se do largohet nga muzika pas koncertit, Noizy sqaron të vërtetën
Pushime On Top/ Sa është paguar në fillimet e tij? Noizy rrëfen vështirësitë e karrierës dhe pagesën e parë
Pushime On Top/ E ka përmendur dikur në këngë, Noizy lë pas hatërmbetjet me Elvana Gjatën: Nuk e mbyll karrierën pa një duet me të
Noizy zbulon ekskluzivisht skenën e koncertit për Pushime On Top dhe a do jetë vajza e tij në “Alpha Show”
Pushime On Top
Samir Mane rrëfen si u kthye në njeriun më të pasur në Shqipëri
Kida, në dhomën e hotelit, tregon çfarë bën para koncertit
“Pushime on Top”, situata alarmante me guida te palicencuara, në rrezik jeta e turistëve
Pushime On Top/ Shiu bllokon guidën në parkun kombëtar Shebenik-Jabllanicë
Pushime On Top
Pushime On Top/ Vizito nga deti tre njësitë në Porto Palermo
Si duhet të veprojnë maturantët për të zgjedhur Universitetin e duhur
Pushime on Top/ Aquapark, adrenalina e lojërave në ujë
Pushime on Top/ Si duket avioni ushtarak MIG, i fundosur në ujërat e Dhërmiut?
Pushime On Top
Pushime on Top/ Pushuesit “hapin” çantat për Florin – VIDEO
Pushime On Top/ Ori dhe Flori dalin për shoping – VIDEO
Pushime on Top/ Kush është më i fortë, Ori apo Flori?! – VIDEO
Pushime on Top/ Çfarë mbajnë pushuesit në çantën e plazhit?!
Pushime On Top
Pushime on Top/ Ujëvara e Selcës, ekspedita që duhet ta bëni një herë në jetë
Pushime on Top/ Si të kaloni një pasdite të çmendur si Ori dhe Flori?
Në “Pushime On top”, Soni Malaj: Kam koncerte, s’bëj dot pushime