Pushime On Top
Pushime On Top/ U përfol se do largohet nga muzika pas koncertit, Noizy sqaron të vërtetën
Pushime On Top/ Sa është paguar në fillimet e tij? Noizy rrëfen vështirësitë e karrierës dhe pagesën e parë
Pushime On Top/ E ka përmendur dikur në këngë, Noizy lë pas hatërmbetjet me Elvana Gjatën: Nuk e mbyll karrierën pa një duet me të
Pushime On Top
Noizy zbulon ekskluzivisht skenën e koncertit për Pushime On Top dhe a do jetë vajza e tij në “Alpha Show”
Samir Mane rrëfen si u kthye në njeriun më të pasur në Shqipëri
Kida, në dhomën e hotelit, tregon çfarë bën para koncertit
“Pushime on Top”, situata alarmante me guida te palicencuara, në rrezik jeta e turistëve
Pushime On Top
Pushime On Top/ Shiu bllokon guidën në parkun kombëtar Shebenik-Jabllanicë
Pushime On Top/ Vizito nga deti tre njësitë në Porto Palermo
Si duhet të veprojnë maturantët për të zgjedhur Universitetin e duhur
Pushime on Top/ Aquapark, adrenalina e lojërave në ujë
Pushime On Top
Pushime on Top/ Si duket avioni ushtarak MIG, i fundosur në ujërat e Dhërmiut?
Pushime on Top/ Pushuesit “hapin” çantat për Florin – VIDEO
Pushime On Top/ Ori dhe Flori dalin për shoping – VIDEO
Pushime on Top/ Kush është më i fortë, Ori apo Flori?! – VIDEO
Pushime On Top
Pushime on Top/ Çfarë mbajnë pushuesit në çantën e plazhit?!
Pushime on Top/ Ujëvara e Selcës, ekspedita që duhet ta bëni një herë në jetë
Pushime on Top/ Si të kaloni një pasdite të çmendur si Ori dhe Flori?
Në “Pushime On top”, Soni Malaj: Kam koncerte, s’bëj dot pushime