Soni Malaj e ftuar në “Pushime On Top” në Top Channel me prezantuesen Ori Nebiajn, përveçse tregoi për emocionet e recitalit, projektin trio dhe projektet e radhës të cilat do t’i lançojë së shpejti.

Ajo tha se angazhimet e shumta në koncerte nuk i japin mundësinë që ajo të bëjë pushime.

“Do jem e angazhuar shumë më koncerte, kam goxha ngarkesë dhe kjo më bën të mos bëj dot pushime këtë verë.

Mezi po pres të lançoj projektet e radhës.”-shprehet Soni.

Top Channel