Ndoshta është e pabesueshme por në pedonalen e Bulqizës prej ditësh kafshët dhe qentë endacakë kanë pushtuar pedonalen e Bulqizës duke rrezikuar edhe jetën banorëve.

Siç shihen edhe nga pamjet, kafshët po relaksohen në qendër të qytetit.

Top Channel