Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje (e premte) në zonën e Astirit.

Top Channel mëson se një këmbësor ka mbetur i plsgosur. Policia ende nuk ka bërë të ditura detaje nga aksidenti si dhe gjendjen e këmbësorit.

Top Channel