Shqipëria është gati për ndeshjen ndaj Ishujve Faroe.

Sfida e tretë në grupin E të eliminatoreve të Euro 2024 po transmetohet në SuperSport 2, në Digitalb prej orës 20:45.

Sylvinho ka vendosur në lidhje me titullarët e takimit të sotëm, duke bërë dy ndryshime krahasuar me takimin e fituar 2-0 ndaj Moldavisë. me Kristjan Asllanin dhe Taulant Seferin në vend të Keidi Bares dhe Myrto Uzunit.

Euro 2024

Eliminatoret, Grupi E

ISHUJT FAROE-SHQIPËRI 0-0

Kronika e ndeshjes:

FORMACIONET ZYRTARE

Top Channel