I prekur pas refuzimit të Ildës, Petro del në takim me konkurrenten e re, Jozefina përpiqet t’i rikthejë buzëqe

24/01/2023 19:13

Refuzimi që i bëri Ida dhe pëlqimi që shfaqi konkurrentja e re e kanë bërë Petro tejet konfuz.

Petro ishte deklaruar për Ildën dhe pas refuzimit të kësaj të fundit të shtunën në “Për’puthen Prime”, konkurrenti do të largohej por Jozefina që sapo ishte bërë pjesë e programit, ndryshoi gjithçka.

Ajo e ftoi Petron “të luajnë një lojë letra bashkë” dhe këtë të hënë, ata zhvilluan një takim në studio. Petro u shpreh se nuk është gati pasi nuk ndihet mirë, por Jozefina e ftoi në takim për ta bërë të buzëqeshë.

Jozefina: Më vjen keq që po të shoh kështu se gjithmonë të kam parë të qeshur, me batuta

Petro: Unë ai djalë jam, që bëj batuta, qesh. Por ato gjëra që më ndodhin më vrasin përbrenda

Më bëhet qejfi që kur hyre, që më dhe pak vëmendje, që e kishe pak fokusin tek unë. Më vjen akoma më mirë për fjalët që the në Prime, që do të doje të luaje një dorë bixhoz. Të falenderoj

Jozefina: Më bëhet qejfi, shumë i bukur qenke sot. U rregullove për mua apo

Petro: Kështu e mbaj veten gjithmonë. Çfarë të pëlqen më shumë tek unë?

Jozefina: Që je tip eksploziv

Petro: Çfarë të pëlqen përtej emisionit?

Jozefina: Të deklarohesh për mua

Petro: Gjëja që më pëlqeu më shumë është që je nga Shkodra, edhe unë gjyshen e kam nga Shkodra

Top Channel