Ndoshta mund të duket bazike, por kjo është arsyeja pse Margot Robbie e adhuron Londrën!

16/01/2023 17:21

Margot është e njohur për dominimin magjepsës të skenës së Hollivudit.

Por këtë javë, Margot Robbie zbuloi një nga gjërat e saj të preferuara për Londrën dhe nuk është vetëm për A-listers. Aktorja australiane, 32 vjeçe, pranoi se ajo e adhuron trenin e Londrës i cili quhet ‘tube’, madje mbante në çantë dy karta Oyster që nga koha që jetonte në kryeqytet. Margot, e cila tani ndodhet në Los Anxhelos, më parë jetonte në Londër me një grup shokësh dhe tani me bashkëshortin Tom Ackerley.

Duke folur me revistën “The Mirror” në premierën në Londër për hitin e saj të ri “Blockbuster”, ajo pranoi: “Unë në fakt kam dy karta Oyster në portofolin tim tani. Unë gjithmonë marr trenin ‘Tube’.”

Dhe kur u pyet nëse ka qenë në linjën më të re Elizabeth, e cila u hap vitin e kaluar, ajo tha: “Nuk kam qenë, por kam dëgjuar se është mjaft e bukur.”

Aktorja e famshme kaloi kohë duke jetuar në Clapham të Londrës Jugore në një shtëpi të përbashkët me katër dhoma gjumi përpara se të zhvendosej në një strehë më luksoze në SHBA. Madje, ajo frekuentonte edhe pikat e njohura të jetës së natës në distrikt, duke kujtuar edhe kohën e saj në klubin e natës “Infernos” në intervistat e mëparshme.

Duke folur më parë për “Sian Welby” të Capital FM, ajo shpjegoi: “Infernos përdoret shumë dhe me sa duket si vend xhirimi. Shumë nga miqtë e mi janë anëtarë të ekuipazhit dhe ata shpesh shkojnë atje dhe më thonë: Uau, kur shkon atje ditën, vjen erë e keqe. Në fakt një herë pyeta nëse mund ta merrja me qira klubin “Infernos” për të ngrënë një darkë të ulur atje vetëm me miqtë e mi në një ditëlindje një herë. Unë mendoj se ata thanë jo, por ndoshta do ta provoj përsëri. Unë jam pak më lart në karrierën time tani dhe ata mund të më thonë po.”

Margot u martua me të dashurin e saj i cili është producent filmi në një pronë private në Coorabell, Byron Bay më 18 dhjetor 2016 pasi u takua në vitin 2013 në xhirimet e dramës “Suite Française” të Luftës së Dytë Botërore. Në vitin 2017, dyshja u zhvendos nga Londra në një strehë luksoze prej 3300 metrash katrorë në Los Angeles me katër dhoma gjumi dhe gjashtë banja.

Top Channel