Ja se si janë vlerësuar veshjet më ikonike të sezonit të tretë të serialit “Emily in Paris”!

27/12/2022 15:45

Veshjet ikonike të Emily në Paris janë rikthyer sërish me sezonin 3.

Ashtu siç bën në mënyrë rutinore në punë dhe romancë, Emily Cooper po nxit shumë debat me veshjet e saj. ‘Mademoiselle’ i është rikthyer lakmisë së saj dhe në një farë mënyre ka veshjen perfekte për t’u veshur për çdo situatë në të cilën ndodhet.

Nga kasa e saj e telefonit në formë kamere e vitit 2012 deri te koleksioni i saj i xhaketës “Courrèges” stili i Emily-t nuk është kurrë i mërzitshëm. Këtë sezon të “Emily në Paris”, ne u zhytëm thellë në garderobën e Emily-t. Ndërsa Emily tashmë ka pjesën e saj të kritikëve të filmit si Sylvie, Madeline, nëna e Camille, e kështu me radhë , ne nuk mund të mos e vlerësonim stilin e saj. Bazuar në veshjen, përballueshmërinë dhe stilin, ja se si i renditi revista “Glamour” Emily-n veshjet e Emily-ss këtë sezon.

Fustani rozë me pupla

Kombinimi i ngjyrës së kuqe, rozë dhe nenexhik e bën këtë pamje kaq të ëmbël. Printimi me ngjyrë trëndafili dhe pendët që kërcejnë e bëjnë atë edhe më të çuditshme. Siç vërehet nga llogaritë e fansave me sy shqiponjë, kjo pamje përfshin një fustan nga marka “Magda Butrym”, i cili fatkeqësisht nuk është më i listuar në faqen e tyre të internetit, megjithëse një version i këmishës është në dispozicion për 1,130 dollarë.

Printime të përziera për ndjenja të përziera

Le të jemi të sinqertë. Emily po e kalon këtë krizë në këtë episod dhe kjo veshje e përshkruan atë në mënyrë të përkryer. Me karrierën dhe marrëdhëniet e saj në një zonë gri, këmisha me vija është mjaft e përshtatshme. Por qëndrimi (ndonjëherë tepër) pozitiv i Emily gjithmonë i kapërcen pengesat. Xhaketa me shumë ngjyra dhe pantallonat e gjera ngjyrë blu të ndezura i tregojnë dukshëm ndjesitë e saj.

Xhaketa me printe zebre

Emily po drejtonte versionin e saj të filmit “The Parent Trap” këtu, kështu që veshja e saj nuk ishte fokusi kryesor, por padyshim që tërhoqi vëmendjen tonë. Sigurisht, ajo nuk mund të ishte e mërzitshme në prani të Pierre Cadault, por çmimi i saj padyshim që ishte i shtrenjtë.

Top Channel