Juventus-Inter/ Publikohen formacionet zyrtare, Allegri i beson Dybalës

11/05/2022 20:35

Juventus-Inter është finalja e madhe e Kupës së Italisë, që starton në orën 21:00 në ekranin e SuperSport dhe do të vendosë fituesin e titullit të dytë më të rëndësishëm.

Juventus-Inter 21:00 (SuperSport 2)

Formacionet zyrtare:

Top Channel