Partizani-Tirana/ Publikohen formacionet zyrtare, Shehi me sulm të sajuar

07/05/2022 17:44

Partizani dhe Tirana do të matin forcat për herë të fundit këtë sezon, duke nisur nga ora 18:45 në “Elbasan Arena”, me “të kuqtë” që do të synojnë të blindojnë Europën dhe “bardheblutë” që duan të vulosin titullin kampion në derbi.

Nga ana tjetër, Orges Shehi ka zgjidhur dilemat e mungesave të shumta, teksa në sulm i ka besuar taulant Seferit, që do të mbështetet nga Hoti dhe Ismailgeci.

Partizani: Hoxhaj; A. Marku, Bitri, Belica, Hadroj; Mala, Matondo, Rrapaj; Cara, Stenio Junior, Skuka.

Tirana: Bekaj; Toshevski, Behiratce, Hoxhallari, Përgjoni; Totre, Toli, Limaj; Ismailgeci, Hoti, Seferi./Super Sport

Top Channel