Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina gjatë këtyre ditëve ka qenë në qendër të vëmendjes, për shkak të festës që organizoi për ditëlindjen e 36-të me familjarët dhe miqtë.

Duket se edhe pas ditëlindjes dhuratat kanë vazhduar për këngëtaren e cila së fundmi është shfaqur e ulur në pjesën e pasme të makinës i  mbushur me trëndafila dhe tullumbace të kuqe në formë zemre.

Me një kostum të bardhë të shkurtër e cila tregonte format e mrekullueshme trupore të saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina)

Top Channel