“Ta haj synin”/ Erjoni i ‘rrëmben’ Mikelën, Brunos dhe Markos: Lëre ça thonë këta…

19/11/2021 19:26

Njohja e Erjonit dhe Mikelës duket se do të vazhdojë. Dhe javën e ardhshme Mikela ka zgjedhur Erjonin në takim.

Me sa duket pëlqimi mes tyre është aq i madh dhe mund të themi se Erjoni edhe pse ka hyrë më vonë në emision ia rrëmbeu Mikelën, Brunos edhe Markos.

Erjoni ka pranuar se do të heqë dorë nga Mikela vetëm nëse ajo deklarohet për një djalë tjetër në emision, nmdërsa takimet e tjera nuk do ta zmbrapsin.

Mikela: Erjoni më duket karakter i fortë dhe i egër dhe unë jam i fortë dhe kur të kemi debate më duket sikur do shpërthejmë. Unë kam arritur ta kuptoj Erjonin vetëm në shikim që është i nxehur dhe kur e kam pyetur më ka thënë po kam qenë i nxehur. O Erjon e ndjen ti që unë kam pëlqim shumë të madh për ty?

Erjoni: O ty ta ha synin. Lëre ça thonë këta unë të pëlqej ty edhe ti më pëlqen mua lej ça thonë këta. Këtu djemtë heqin dorë shumë shpejt dhe kanë një ego shumë të madhe.

Arjan: Harrojnë që këtu nuk janë për egoizmin e tyre por për të fituar një vajzë.

FOTO GALERI
2/39

Top Channel