“S’bëre skenë pornografike”/ Lediana acarohet kur kupton se janë kamerat ndezur. Mevlani: Nuk më shihni këtu nëse…

17/01/2021 22:45

Takimi i Ledianës dhe Mevlanit pati episode interesante dhe në prapaskenë.

Në një moment kur Lediana kujtoi se kamerat ishin fikur po qëndronte e përqafuar me Mevlanin, por sapo e kuptoi u acarua madje duke akuzuar produksionin.

Kjo gjë acaroi edhe Mevlanin i cili tha: kur janë kamerat hapur si bën këto gjëra është e fshehtë. Mua nuk më shihni më këtu , që të më bërtasin mua gocat në sy të të tjerëve. Pse duhet të më ndodhin mua këto.

Lediana: Unë s’dua të dal përqafimi im në kamera. Juve thoni që u mbyll, thikë pas shpine.

Mevlani: Ti s’bërë ndonjë skenë pornografike të duket gjë e madhe përqafimi

FOTO GALERI
2/12

Top Channel