Nga garues tek zjarrfikës/ Këta janë Princat e Europës që askush nuk i njeh (FOTO)

07/08/2020 22:17

Të famshëm në botë janë princat e Anglisë, pasi për to flitet tërë kohën, por asgjë nuk i lë mbrapa Princat e tjerë të Europës, që bota nuk i njeh.

Nga një garues motorash tek një aktore në opera, e madje zjarrfikës vullnetarë, Daily Mail ka publikuar fotot e Princave të tjerë më pak të famshëm.

Afonso, Princi i Beiras, 24 vjeç, është shumë i dashur nga fansat e tij për shkak të stilit të mirë në të veshur dhe rolin që ka në Brigadën e Zjarrfikësve në Lisbonë të Portugalisë.

Po aq sharmant është dhe Princi Josef-Emanuel i Liechtenstein, me mënyrën e jetës që bën.

Princi Achileas i Greqisë duke se e shijon jetën në maksimum me aventurat e tij, dhe në Greqi ka marrë nofkën si “Zoti Grek”.

FOTO GALERI
3/5

Top Channel