Një aksident ka ndodhur sot rreth orës 07:27, në rrugën “Bardhyl” në kryqëzim me rrugën ‘Hoxha Tasim”.

Ku mjeti me drejtues shtetasin B.Ll., ka aksidentuar tek vijat e bardha F.Rr., 87 vjeç që ishte me biçikletë, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel