Nuse e vjehrrë si dy pika uji: Nuk duam të na thonë motra, ne jemi …
14/02/2020 18:32
Osmani takim me ambasadorin turk, Çagri Sakar: Turqia do të vazhdojë të mbetet partner i besueshëm
14/02/2020 18:29
Meta shkon në spitalin e Traumës për të parë gjendjen e të mbijetuarës nga tragjedia në Bulqizë
14/02/2020 18:27
Top Talk: OFL-ja në dyshim. Vetëm për drogë 770 të paraburgosur që duhet t’i verifikohet pasuria
14/02/2020 18:22
Dëmet nga tërmeti, Holanda i dhuron Shqipërisë 3 milionë euro për rindërtimin
14/02/2020 18:09
Shqiptari i arratisur nga burgu nuk heq dorë nga “vesi”, arrestohet pas një grabitje të armatosur
14/02/2020 17:59
E “gjuajtën” në emision për gjoksin, ish-Missi plas bombën: Jam e martuar me dy fëmijë!
14/02/2020 17:56
Një ditë nga audicionet përzgjedhëse të “Take Me Out Albania”, ju presim nesër në piramidë!
14/02/2020 17:39
“Grabitqar seksual”, shqiptari dënohet me 13 vite burg për përdhunimin e dy grave
14/02/2020 17:36
Bledar Hakorjes i sekuestrohen toka, 5 automjete, llogari bankare, qendër estetike dhe Fast Food
14/02/2020 17:33
U shtirën sikur flinin, policia arreston dy shqiptarët e përfshirë në rrjete droge e prostitucioni
14/02/2020 17:22
VIDEO/ A është ky propozimi më i veçantë?!
14/02/2020 17:21
Shkodër/ Merr flakë pallati dy katësh, digjen 6 apartamente
14/02/2020 17:11
Detajet e fundit/ Zbulohet shkaku i vdekjes së tre personave në Bulqizë
14/02/2020 17:07
Shoferë pijanecë dhe pa patentë, arrestohen dy persona
14/02/2020 16:45
Aksident i rëndë në Fier/ Makinat bëhen ‘copë’, plagosen dy persona
14/02/2020 16:38
Gjendet trupi i turistes së zhdukur britanike në Zelandën e Re
14/02/2020 16:36
Juve nuk heq dorë nga Icardi
14/02/2020 16:31
Raporti tronditës i mjekut ligjor për vdekjen e Marilyn Monroe
14/02/2020 16:17
Turqi,raporti: Çdo qytetar vitin e kaluar ka dhuruar 53 dollarë për bamirësi
14/02/2020 15:48
Mister tragjedia e Bulqizës! Humbën jetën nëna dhe dy fëmijët/ Versioni tjetër, helmim nga ushqimi
14/02/2020 15:48