Tifozi anglez, i cili kishte humbur dje në Kosovë, është gjetur në Maqedoninë Veriore.

Tom Blundell thuhet se ishte i dehur dhe është ndarë nga grupi i tifozëve, gjë që ka shkaktuar ta humbasë rrugën në Kosovë.

Fatmirësisht ky person është gjetur dhe një gjë e tillë është konfirmuar nga disa faqe angleze në Twitter. /KosovaPress/

Top Channel